Mariusz Stępiński Ambasadorem Fundacji OMS!

Jeden z najlepszych polskich napastników dołączył do Szymona Gąsińskiego i grona ambasadorów Fundacji OMS. Mariusz w przeszłości wielokrotnie udowadniał, że jest człowiekiem o wielkim sercu. W grudniu 2017 zorganizował w Zduńskiej Woli, przy udziale naszej Fundacji, akcję „Pomagamy od serca”, w trakcie której zebrano ponad 100 000 złotych na rzecz chorej Oliwki. Nasze wspólne plany na rok 2018 będą miały jeszcze większy rozmach.

Z okazji dołączenia do „służby dyplomatycznej” Fundacji OMS Mariusz przygotował dla Was coś specjalnego. Od dzisiaj możecie licytować na platformie Charytatywni Allegro koszulkę reprezentacji Polski z autografami zawodników Adama Nawałki!!! Dochód uzyskany z aukcji zostanie przekazany na rzecz podopiecznego naszej fundacji – czteroletniego Marcelka Kwietnia, cierpiącego na stwardnienie guzowate, rzadką chorobę genetyczną.

link do aukcji:

CategoryAktualności