Rozegrany w niedzielę 11 czerwca na stadionie Legii Warszawa turniej OrtoMedSport Cup 2017 zakończył się pełnym sukcesem. Na starcie stawiło się wszystkie 128 drużyn, które do godziny 20.30 rywalizowały równolegle na czterech boiskach na głównej płycie stadionu im. Józefa Piłsudskiego.

Rozgrywki potwierdziły bardzo silną pozycję stołecznych drużyn, które triumfowały w aż trzech (spośród czterech) kategorii wiekowych. Prawdziwym królem polowania okazał się Ursus Warszawa. Popularne „Traktorki” były bezkonkurencyjne w najmłodszej (2010) i najstarszej (2007) kategorii wiekowej.

Medale, puchary oraz przeznaczone właśnie dla najmłodszych sportowców książeczki o Motywatorkach wręczał zawodnikom najlepszych drużyn Bartłomiej Kacprzak, założyciel Fundacji OMS, głównego sponsora turnieju.

Klasyfikacja końcowa

Rocznik 2010